JAKOŚĆ

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

Rozwiązania 3M, to nauka zastosowana w praktyce. Ponad 100tys. opatentowanych rozwiązań i 55 tysięcy różnych produktów. Działalność w prawie 200 krajach i ponad 25 lat obecności w Polsce. Komplementarne portfolio najwyższej jakości folii dla sektora drukarskiego i reklamowego, m.in. rozwiązania dla druku, folie ploterowe, do reklamy podświetlanej, architektoniczne (laminaty orazdo dekoracji szkła) oraz folie do oklejania pojazdów.

 

Gwarancja 3MTM MCSTM- obietnica ochrony marki Twojego klienta

3M™ MCS™  to pierwsza i najszersza na rynku reklamowym gwarancja, która dotyczy gotowej grafiki, a nie jej elementów składowych. Zapewnia optymalne zachowanie reklamy w całym okresie ekspozycji. Jest to najbardziej kompleksowa gwarancja w branży. Daje klientowi pewność, że wszystkie komponenty użyte do produkcji grafiki takie jak folia, tusz, klej, czy laminat zostały zaprojektowane i wzajemnie dopasowane tak, aby uzyskać optymalny rezultat, a ich funkcjonalność i trwałość zostały gruntowanie przetestowane w wielu strefach klimatycznych i różnych warunkach atmosferycznych, nawet tych najtrudniejszych. Rezultatem tego jest szeroka gama różnorodnych, wszechstronnych i innowacyjnych grafik dopasowanych do potrzeb i wymagań Klientów.

Dlaczego warto?

Złudne jest przeświadczenie, że grafika – po jej wyprodukowaniu i zastosowaniu – pozostanie w idealnym stanie przez długie lata. W rzeczywistości oddziałuje na nią wiele czynników zewnętrznych, a utrata jakości materiału i powstanie wad wraz z upływem czasu to naturalne procesy. Konsekwencje tego dla właściciela marki mogą być poważne – od obniżenia wydajności, poprzez koszty przestojów, aż po pogorszenie wizerunku marki oraz utratę zaufania Klientów. Świadomi potencjalnych zagrożeń – możemy ograniczyć to ryzyko.
Konsekwencje wyboru niewłaściwych materiałów
• Koszty produkcji i aplikacji reklamy
• Koszty usunięcia wadliwej reklamy
• Koszty aplikacji nowej reklamy
• Stracone korzyści biznesowe
• Utrata wizerunku marki
• Utrata reputacji, antyreklama firmy
• Stracony czas ekspozycji wadliwej reklamy
Głównym powodem, dla którego grafiki ulegają uszkodzeniu jest dobranie nieodpowiedniego materiału do powierzchni oraz warunków atmosferycznych. Należy uwzględnić wszystkie czynniki jakie oddziaływają na grafikę: promieniowanie UV, kurz, ścieranie, zanieczyszczenie środowiska, agresywne środki czyszczące i chemiczne, uszkodzenia mechaniczne oraz naturalne procesy starzenia się materiału. Dokładna przyczyna uszkodzenia może być niezwykle trudna do ustalenia, zwłaszcza gdy w procesie produkcji grafiki połączono materiały pochodzące od różnych producentów.
Powszechne stosowane w branży oświadczenia dotyczące trwałości odnoszą się zwykle do jednego elementu, np, tuszy, folii lub laminatu.

 

Zakres Gwarancji 3M™ MCS™

Dzięki Gwarancji 3M™ MCS™ Klient może polegać na sprawdzonym systemie starannie opracowanych elementów. Natomiast w przypadku wystąpienia wad materiału grafiki ma pewność błyskawicznego rozpatrzenia reklamacji. W ramach określonego okresu gwarancyjnego (ustalonego w oparciu o informacje na temat folii, metody drukowania i strefy klimatycznej) autoryzowany producent wspólnie z 3M sprawnie usuwa wadliwą grafikę, a następnie dostarcza i instaluje nową. Decydując się na Gwarancję 3M™ MCS™, Klient zyskuje całkowity spokój ducha, jeśli chodzi o wielkoformatowe grafiki reklamowe i materiały promocyjne do użytku zewnętrznego.

Gwarancja 3M™ MCS™ – Twoja przewaga na rynku reklamy

Będąc autoryzowaną drukarnią, możemy oferować grafiki reklamowe z pisemną gwarancją 3M™ MCS™ , dając klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że grafika utrzyma estetyczny wygląd przez cały założony okres ekspozycji. 3M wspiera nas i poleca  jako partnera, któremu można zaufać i powierzyć wizerunek swojej marki, co stanowi dużą wartość zarówno na rynku globalnym, krajowym, jak i lokalnym.